Results Standings Stats
#
Team
1
FC Mondercange
2
FF Norden 02
3
FC Schengen
4
CS Oberkorn
5
FC Les Aiglons Dalheim
6
FC Jeunesse Gilsdorf
7
FC Olympia Christnach-Waldbillig
8
FC Vinesca Ehnen
9
FC Kischpelt Wilwerwiltz
10
FC Jeunesse Biwer
11
FC Red Star Merl-Belair
12
FC Blo-Wäiss Izeg
13
US Boevange/Attert
14
FC Una Strassen
15
FC Luna Oberkorn
16
Union 05 Kayl-Tétange
17
AS Colmarberg
18
AS Rupensia Lusitanos Larochette
19
Sporting Club Ell
20
FC Tricolore Gasperich
21
US Moutfort-Medingen
22
FC Brouch
23
FC 47 Baastenduerf
24
CS Bourscheid
25
FC Noertzange HF
26
FC Résidence Walferdange
27
FC Jeunesse Useldange
28
FC Biekerech
29
FC Blô-Weiss Medernach
30
FC Minière Lasauvage
31
Etoile Sportive Schouweiler
32
FC Claravallis Clervaux
33
FC Berdenia Berbourg
34
FC Munsbach
35
FC Cebra 01
36
AS Hosingen
37
FC Koerich
38
FC Racing Heiderscheid-Eschdorf
39
FC Orania Vianden
40
FC Racing Troisvierges
41
AS Wincrange
42
FC Kopstal 33
43
FC Sporting Bertrange
44
US BC 01 Berdorf-Consdorf
45
US Reisdorf
46
FC Grevels
47
FC The Belval Belvaux
48
FC Alisontia Steinsel
49
US Folschette
50
FCM Young Boys Diekirch
51
FC Les Ardoisiers Perlé
52
Avenir Beggen
53
FC Minerva Lintgen
54
FC Sporting Mertzig
55
Etoile Sportive Clemency
56
SC Bettembourg
57
FC Ehlerange
58
Union Remich/Bous
59
CS Sanem
60
FC Marisca Mersch
61
FC Red Boys Aspelt
62
FC Syra Mensdorf
63
Daring-Club Echternach
64
FC Pratzerthal-Redange
65
Alliance Aischdall
66
CS Gréivemaacher
67
AS Luxembourg Porto
68
Sporting Club Steinfort
69
FC Green-Boys 77 Harlange-Tarchamps
70
US Feulen
71
US Rambrouch
72
FC Schëffleng 95
73
FC Lorentzweiler
74
FC Red Black Egalité 07 Pfaffenthal-Weimerskirch
75
FC Jeunesse Schieren
76
FC Yellow Boys Weiler-LA-Tour
77
FC Kehlen
78
Union Titus Pétange
79
F91 Diddeleng
80
US Hostert
81
FC Koeppchen Wormeldange
82
Union Mertert-Wasserbillig
83
FC Wiltz 71
84
Swift Hesperange
85
US Esch/Alzette
86
FC Victoria Rosport
87
U.N. Käerjeng 97
88
FC Etzella Ettelbreck
90
Jeunesse Esch
91
FC Mamer 32
92
FC Déifferdéng 03
93
FC Atert Bissen
94
Jeunesse Canach
95
US Sandweiler
96
FC Blue Boys Muhlenbach-Sandžak
97
US Mondorf-Les-Bains
98
RFCU Lëtzebuerg
99
Progrès Niederkorn
100
FC Jeunesse Junglinster
101
US Rumelange
102
FC Rodange 91
103
FC 72 Erpeldange
104
RM Hamm Benfica
105
FC 47 Bastendorf